office@policycenter.eu (+40) 771 155 163
Blog
ANGAJĂM ASISTENT ADMINISTRATIV
17-10-2016
0

img_5415Vrei să faci parte din echipa noastră?

Căutăm un asistent administrativ, cu experiență în project management, să se alăture echipe Policy Center for Roma and Minorities.

Program: Part Time

Responsabilități:
Asigură componenta logistică specifică Fundației;
Arhivează documentele specifice proiectelor Fundației;
Elaborează și tehnoredactează documentele administrative;
Participă la organizarea diferitelor evenimente/ întâlniri specifice Fundației;
Asigură suportul administrativ pentru toate departamentele Fundației;
Asigură necesarul de bunuri de aprovizionat, în colaborare cu Directorul Executiv al Fundației;
Asigură inventarul specific Fundației;
Lansează comenzi pentru aprovizionare;
Asigură activitatea de protocol în cadrul întâlnirilor/ evenimentelor specifice Fundației;
Menține o bună comunicare/ colaborare cu întrega echipă a Fundației.

Ce așteptăm de la tine?
– să crezi în misiunea noastră și să susții cauza pe care o promovăm;
– să fii comunicativ/ă, cu idei inovatoare și spirit de inițiativă;
– să fii organizat/ă
– să lucrezi bine în echipă;
– experiență în domeniul ONG;
– carnet de conducere tip B, constituie un avantaj.

Beneficii
– Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă tânără, dinamică și dedicată, într-un spațiu creativ și flexibil;
– Șansa de a lucra cu un grup foarte divers de stakeholderi din mediul național și internațional corporate, academic, diplomatic.

Ce trebuie să faci?
Ne trimiţi până pe 21 Octombrie 2016, ora 19:00, la adresa nicoleta.grigoras@policycenter.eu un CV şi o scrisoare de intenţie.